Äärmiselt mitmekesine ja teemadest tulvil postitus, arvasin juba et kell 4 hommikul kirjutatud. Ent see kõik vist näitena, et teesi kinnitada -- ei ole paremaks muutunud midagist. Asi on muutunud kordadeks hullemaks, kuid inimesed kes ise on hoova juures seda teevadki.
Kui vaadata et mida vaja maal elavale pensionärile. Ning loogiline et TAHAB maal elada, siis hallil ajal veel oli võimalik ja isegi odavam see
kui praegusel ajal praeguste pensionitega. Oli ka külapoode, piimaring... toodi pensioni. aga nüüd? Sa ei saa bussist isegi piletit osta spontaanselt suvalises kohas. ka polnud eestis 80ndatel vist "liiklusSUNDkindlustust" ?! See tuli alles hiljem 1989 vist? Ajal kui Rein Karemäe ei olnud enam liiklussaadete tegija. (parandagu mind keegi kes paremini mäletab, sest mäletan vaid kergelt et kindlustused olid vabatahtlikud ja pigem olid need nn. "kaskokindlustused"
.
Ma väidan et kõik on muutunud palju hullemaks ning on kordades hullem kui seda soveti ajal oli -- praegu toimub rahva linnadesse kupatamine, ning seega on alust arvata et kõik toimub just nagu siioni tarkade protokollis. Üks peatükk kirjeldab et rahvas on vaja iga hinna eest maast eemale tõmmata. Ebainimlikumaks on muudetud kõik. Teaduse ja tehnika areng pole tehtud inimese vabastamiseks, vaid orjastamiseks hoopis. Ent tulemuseks on veel lisandunud väikeste ettevõtete väljasuretamine, linnastumine.
Kui varem toodi pension koju ja käidi kassades arveid maksmas, siis see andis inimestele tööd vähemalt, nüüd aga see raha läheb teise taskusse hoopis --- pankadele, kes sunnivad inimesi läbi interneti tegema. Kui sedasi siis olgu need pangad olemata! (alati on nende endi tasud hiilivalt kõrgemaks muutunud). Kuid see kõik algas valitsuse toetusel kus leiti et vot elektriarveid peab hakkama nüüdsest maksma panga kaudu.
On olemas nüüd internet ja ka raha ülekanded selle kaudu, mis omakorda tõstab hindu, ning kärbitakse võimalusi sularahas maksmiseks ja sularaha üldse väljavõtmise osas, korjatakse pangakontoreid ära... kuid see ei ole vabadus -- see on TEHNOLOOGILINE BOLŠEVISM.
Kuhu oleme jõudnud, on tõesti mõtlema panev küsimus. Eks kurjajuur on ikka need valgust kartvad jõud kes annavad kätte käsulaudu brüsselis olevatele ja nood siis esitlevad neid Brüsselis. Sest ega neid lollusi tädikesed ja elukogemuseta noored kommunistliku partei naised soomes ise välja mõtle.
...ja siis-- kui tuua Londonisse hulk lähis-idast olevaid inimesi siis saame samasuguse pardaki nagu lähis-idas neil oli.
Ja siis tehki kvoodi korras neegriimport teistele riikidele, ning vaid poola ja ungari olid nagu jänese anekdoodis, kes hakkasid vastu, öeldes "mine perse, ei tule ma kusagile!", ning lõvi vastas "ahah ma siis tõmban su nime oma toidusedelist maha".
või siis on endiselt see efektiivsuse ja kütuse hinna korrutis konstant. Internet pole eriti suurendanud miskeid vabadusi, vaid on
muudetud ühesuunaliseks filtreeritud kaabel-TVks, ning kontrollimiseks -- neid lambaid on palju kes f u c k booki panevad oma kogu tegevuse.
Tehnika areng eks muudaks lühemaks tööpäevi, sest saaks ju efektiivsemalt töö ära tehtud, kuid ometigi see tehnika areng ja progress pole teinud tööpäevi lühemaks. Küll aga on tehnikat paljudel aladel rakendatud hoopis ühe teise väga alandava tegevuse jaoks -- töötaja ajakasutuse üle valvamiseks. Oi jummel küll kui saab teine lühema ajaga hakkama! Ehk siis kellakaart on endiselt kasutuses.
Meil poleks mitte mingit mõtet soetada kiiremaid ronge, see ei tee tööpäeva lühemaks, vaid hoopis tööl käimise kaugemaks ja tööpäeva pikemaks.
Ent kui on juba linnastumist lammasrahvale peale pressitud -- tehes maal olemise võimatuks --
Efektiivsemad sõidukid -- autod, ent kõrgem bensiini hind. Oot, tegelikult on kergemini lagunema hakanud ja on 20 uut maksu lisandunud.
naljakas aga mis ministrid veel mõtlevad, et ei läheks oma inimesed iseseisvaks:
Elektriauto isegi kui ei tarbi bensiini ja muid asju, siis tollele kehtestatakse kilomeetrimaks.
Hispaanias oli lühikest aega päikesemaks. .....
See oli ajal kui hakati massiliselt päikesepaneele paigaldama.
arvutite osas samasugust juttu ja vestlust aeti ka uudisgruppides omavahel kui see ekraan oli vaid monokoomne, ning arvuti sisu oli vaid 286 protsessoriga, mis 10Mhz, millel vaid 640kB mälu, mite 8GB, ning kõvaketas hea kui oli ehk vaid 40MB. Ning veel lahjema arvuti peal tehti kõik kontoritööd ära. Ainus erinevus muidugist siis oli jah et sama ekraani peal ei saadud fotosid vaadata. Too tehnika alles arenes.
Ainult et tol ajal igaüks kes siiski arvutiga kokku puutus jagas sellest tunduvalt rohkem.
Ellipsile jms. elanikele kel veel mõistust ja LAI silmaring, oleks soovitatav vaadata siin episood eile ilmunud BesogonTV saatest mis oli pealkirjaga "TÄna lapsed, homme rahvus".
Ent KOOLID... see on valukoht... õpikuid on kärbitud ja tehtud lihtsamaks samm-sammult. Eksamid on lihtsamaks muudetud seega samuti.
Ei ole just piiri pantud teguritele mis rumalust soodustab, selles osas on harivad saated ju TVst ära korjatud. Vene multifilmides oli ju vähemalt miski moraal olemas, ning hüppa-tapa laadis oli ju vaid "Oota sa!" ning "Superhiir", ning see oli kõik. Koolid Eestis ei halda enam ise oma arvuteidki mitte, sellest ajast kui 2012 korraldasid "teadagi-kes" kongusninad suure spämmilaine, millele kohalikud eesti süsteemiadministraatorid vandusid alla, ning et siis leida ettekääne et kõik eesti haridusega seotud serverid kupatada google alla (kus on nii totralt keeruliseks aetud, et isegi ühest toast teise printimine käib läbi junkistani serverite).
Suur-Britannias hakati järelvalvet tegema lapsevanemate üle -- kas sa ikka kasvatad teda õigesti. NIng olukorrad et 1 lapse pärast ei saa liha sisaldavat koolieinet süüa ülejäänud klassitäis lapsi. Poliitikud on ROotsis teinud otsuseid et "ei enam ei tee traditsioonilist koolilõpetamist *kirikus* ", hoolimata sellest et KÕIK õpilased streigivad selle otsuse vastu (SVT küsitlusel vaid 1 õpilane oli selle otsusega päri), ning õpilased siis streigivad selle otsuse vastu ja lähevad kirikusse ikkagi. Juba mitmendat aastat sedasi.